Vodafone Bedava internet Hilesi

Vodafone Bedava internet Hilesi
07.03.2024 11:13
A+
A-

Vodafone Bedava internet Hilesi 2024; Vodafone çekim kalitesi, birbirinden farklı kampanyaları nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen GSM operatörlerinin başında gelmektedir. Vodafone ile günlük, haftalık veya aylık bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bedava internet kazanmak isteyen kişiler, “Bedava internet hilesi nasıl yapılır?” sorusunun cevabını aramaktadır. Bu yazımızdan Vodafone bedava internet hilesi ile ilgili merak ettiğiniz detaylara erişebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet hilesinin olup olmadığı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Önceleri Vodafone ile bedava internet hilesi yapılabilirken günümüzde bedava internet hilesi yapma diye bir şey yoktur. Bedava internet kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone kampanyalarını takip ederek bedava internet paketi kazanabilir.

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Hilesi

Vodafone müşterileri hediye çarkı ile 20 GB bedava internet kazanabilir. Hediye çarkı ile 20 GB bedava internet kazanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak hediye çarkını çevirmelidir. Hediye çarkını çevirerek 20 GB internet kazanmak isterseniz, çark 20 GB’ı üzerine geldiğinde internet bağlantınızı kesin. Daha sonra tekrar internetinizi açın ve 20 GB hediye internet kazanın.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Hediye İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulamasına arkadaşını davet eden kişiler hediye 2 GB internet kazanabilir. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Ardından uygulamadaki bağlantı linkini arkadaşınıza gönderin. Arkadaşınız sizin gönderdiğiniz linke tıklayıp indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmalıdır. Bu işlemleri yaptıktan sonra 1 hafta boyunca geçerli 2 GB internet hattınıza tanımlanır.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone müşterilerine hediye dakika, internet gibi hediye veren uygulamanın başında gelmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava internet yapmak isteyen kişiler, App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Uygulamada yer alan hediyeler her hafta pazar günü 00:00’dan sonra yenilenmektedir. Sizler de bu uygulamadan internet hilesi yapmak isterseniz uygulamaya gece yarı 00:01’den sonra girmelidir. Böylece hediye internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Vodafone Bedava 8 GB Hediye İnternet Hilesi

Vodafone’un dikkat çeken kampanyalarından bir de 8 GB hediye internet kampanyasıdır. 8 GB bedava internet kazanmak isteyen kişiler, SUPER2GB yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Bu işlemi yaptıktan sonra 1 ay boyunca geçerli 8 GB hediye internet paketi hattınıza tanımlanır. Gelen onay mesajının ardından hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura İle Bedava İnternet Hilesi

Vodafone müşterileri faturalarını elektronik ortama taşıyarak bedava internet kazanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişiler,  “EFATURA” yazıp mail adreslerini yazarak 7000’e mesaj göndermelidir.  Bu sayede kağıt israfını önlerken, dilediğiniz zaman faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu mesajı göndererek faturalarınız mail hesabınıza gelir. Faturalarınızın SMS olarak telefonunuza gelmesini isterseniz, “SMSFATURA” yazarak 7000’e mesaj göndermelisiniz.

Vodafone Seni Seviyorum Testi İle Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Seni Seviyorum interneti ile Vodafone müşterileri öğrenirken hediye internet kazanmaktadır. Vodafone Seni Seviyorum Testi ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler, Vodafone’un resmi web sitesine telefon numarası ve şifresi ile giriş yaparak bilgi yarışması testine katılmalıdır. Testi çözdükten sonra 3 GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Faturasız hat kullanıcıları yükle kazan kampanyası ile bedava internet kazanabilir. Kampanya dahilinde bedava internet kazanmak isteyen kişiler yükleme işlemini yaptıktan sonra, “BANANEVAR” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Bu işlemi yaptıktan sonra tarafınıza onay mesajı gelir. Gelen onay mesajının ardından hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Çark Hilesi

Vodafone müşterileri hediye çarkını çevirerek günlük, haftalık veya aylık bedava internet paketi kazanma şansı elde edebilir. Hediye internet kazanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya telefon numarası ve şifresi ile giriş yapmalıdır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulama içerisinde yer alan “Bana Ne Var” seçeneğine tıklayarak hediye çarkını çevirmelisiniz. Hediye çarkını çevirdikten sonra haftada bir defa sürpriz kampanyalardan faydalanabilir.

Vodafone Yeni Abonelere Ücretsiz İnternet

Vodafone yeni hat alanlara özel hediye internet vermektedir. Yeni hat almak isteyen Vodafone müşterileri, Vodafone’un web sitesinden veya Vodafone Yanımda cep uygulamasından yeni hat başvurusu yapabilir. Online olarak yapılan başvurularda başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvuru formunda yazılan ikamet adresine hattınız ücretsiz olarak teslim edilir. Aboneliğiniz aktif hale geldiğinde aylık 2 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanır.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Hilesi

Vodafone daha önceden 4.5G aboneliği olmayan kullanıcılarına özel hediye internet vermektedir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri en yakın Vodafone bayisine giderek hattını 4.5G ile uyumlu hale getirmelidir. Bu işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştiren kişiler, 1 ay boyunca geçerli 2 GB bedava internet kazanır.

Vodafone Market Yanımda İle Bedava İnternet Kazan

Vodafone müşterileri market Yanımda ile haftalık 10 GB hediye internet paketi kazanabilir. Market Yanımda uygulaması ile hediye internet kazanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak alışveriş yapmalıdır. Alışverişlerini tamamlayan Vodafone müşterilerinin hattına hediye internet paketi tanımlanır. Ayrıca yaptığınız bütün alışverişlerde haftalık 2 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Soruyu Bil Hediye İnternet Kazan

Vodafone Hızla Kazan kampanyası ile soruları doğru cevapladıkça bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler http://v.hizlakazan.com/ linkine tıklamalıdır. Ardından sisteme giriş yapmalıdır. Sisteme giriş yaptıktan sonra bilgi yarışmasında olan soruları doğru cevaplayarak hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu fırsattan Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir. Hızla kazan kampanyası üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece tekrar etmektedir. Üyelik iptali yapmak isteyen kişiler, IPTAL HIZLA yazarak 5109’a mesaj göndermelidir.

Vodafone Sınırsız İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone müşterileri sınırsız internet hilesi yapma yöntemlerini araştırmaktadır. Vodafone müşterileri iki farklı yöntemle sınırsız internet kazanabilir. Bu yöntem aşağıda yer almaktadır.

İlk olarak telefonunuza VPN uygulamasını kurun. Daha sonra gerekli ayarlamaları yapın. Ayarları yaptıktan sonra ise ağ bağlantı onayı vererek devam edin. Bu işlemleri yaptıktan sonra sınırsız internet ağına bağlanabilirsiniz. Bu işlem yalnızca faturasız hat kullanıcılarına özeldir.

İnternet paketiniz bittiyse güncel kampanyalara Vodafone Bedava İnternet 2024 linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca 5 GB bedava internet için Vodafone Bedava İnternet Güncel 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Yorumlar

  1. XxXūKING dedi ki:

    Abi iy Bi hile Bi banada 999999 uc lazım

  2. Sümbül gül dedi ki:

    İnternet