Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Çalışma Saatleri

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Çalışma Saatleri
06.03.2024 01:27
A+
A-

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası, Çalışma Saatleri ve Direk Bağlanma; Türk Telekom alt yapısı ile hızlı bir giriş yapan Bimcell, avantajlı paketleri ile cazip gelen GSM operatörlerinden birisi haline gelmiştir. Yüksek çekim gücü, ekonomik paket seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda olası soru ve sorunlara karşı da Bimcell çözüm odaklı yapısıyla abonelerine hitap etmektedir.

Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma diğer GSM operatörleri ile kıyaslandığında çok daha kolay ve hızlı bir süreçtir. Bu yazımızda Bimcell abonesi olan ya da hattını Bimcell’e taşımak isteyen kullanıcılarımız için Bimcell müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır? Bimcell müşteri hizmetleri numarası gibi merak edilen tüm detayları yazımızın devamında açıklayacağız.

BİMcell Nasıl Ulaşabilirim?

Bimcell’e ulaşmak için doğrudan müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Bimcell’in ilgili numaralarından müşteri hizmetlerine ulaşarak Bimcell hakkındaki tüm soru, sorun ve görüşlerinizi Bimcell müşteri temsilcisi ile paylaşabilir ve çözüm üretilmesini sağlayabilirsiniz. Bimcell’e ulaşabileceğiniz numaralar ve yöntemler hakkında yazımızın devamında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bimcell müşteri hizmetleri numarası, Bimcell hattınız ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı iletebileceğiniz bir numaradır. Müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda kısa sürede müşteri temsilcisine ulaşarak görüşme sağlayabilirsiniz. Bu görüşmeyi sağlayabilmek için sadece telefonunuzdan 444 4 551 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.

Müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda karşınıza bir operatör çıkacak ve size menüleri sayarak tuşlama yapmanızı isteyecektir. Gitmek istediğiniz menüye göre tuşlamalar yaparak kısa sürece sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir, sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Ücretli mi?

Birçok Bimcell abonesi ya da Bimcell’li olmak isteyen kişiler tarafından en merak edilen sorulardan birisi de 444 4 551 ücretli mi sorusudur. Eğer Bimcell hattınızda tanımlı olan bir konuşma paketiniz varsa müşteri hizmetlerini aradığınızda bakiyenizden herhangi bir düşüş olmaz ve konuşma süreniz konuşma paketinizden düşer.

Bimcell hattınıza tanımlanmış olan herhangi bir konuşma paketiniz yoksa Bimcell müşteri hizmetlerini aradığınızda Bimcell’in dakika başı konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz. Bu ücretlendirme güncel olarak 6 saniye başına 0,12 TL yani başka bir deyişle 12 kuruştur. Hattınızda konuşma paketi tanımlı olmadığı takdirde bakiyenizden 6 saniyede 12 kuruş düşecektir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Bimcell müşteri hizmetleri 7/24 Bimcell abonelerine canlı destek hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlı ve avantajlı paketleri ile dikkat çeken Bimcell, aynı zamanda 7 gün 24 saat sunduğu müşteri hizmetleri ile de dikkat çeken GSM operatörüdür. Bu sayede hangi gün olursa olsun ve saat kaç olursa olsun Bimcell abonelerinin çağrıları arama süresine göre kısa sürede müşteri temsilcileri tarafından cevaplandırılmaktadır.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bimcell aboneleri nadiren de olsa Bimcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda sorun yaşayabilmektedir. Ancak Bimcell müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda doğru tuşlama yaparsanız vakit kaybetmeden müşteri temsilcisine ulaşmanız mümkündür.

Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için 444 4 551 numaralı hattı aradıktan sonra direk “0” tuşuna basın. Bu sayede operatör sizi direk müşteri temsilcisine aktaracaktır.

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Bimcell müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak isteyen kişiler, cep telefonlarından 551 veya 444 45 51 numaralı iletişim hattını aramalıdır. Ardından “0” tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir.

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanamııyorum, Neden?

Zaman zaman Bimcell abonelerinden “Bimcell müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum ama bağlanamıyorum” gibi şikayetler duyulmaktadır. Bu sorunun zaman zaman yaşanabiliyor olmasının tek sebebi sistemsel yoğunluktur. Genellikle müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen abonelerin yoğun olduğu zaman dilimlerinde nadiren de olsa aboneler müşteri temsilcilerine bağlanmak için biraz fazla bekleyebilmektedir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

Bimcell müşteri hizmetlerini arayacak olan kişiler, ücretli olup olmadığını merak etmektedir.

Bimcell müşteri hizmetleri ile görüşmek ücretlidir. Müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçecek Bimcell operatörü kullanıcıları 6 saniyede bir 4 kuruş ödemelidir.

Bimcell Alt Yapısı Hangi Operatör?

Henüz genç bir operatör olan Bimcell, 2012 yılında iletişim hizmetlerini kullanıcılarına vermeye başlamıştır. Yeni nesil GSM şirketi olan Bimcell, alt yapı olarak Türk Telekom alt yapısını kullanmaktadır. Bu sayede Bimcell’in çekim gücü Türk Telekom kadar başarılı olmakla birlikte hatta birçok tarifesinin de Türk Telekom ile benzer olduğunu söylemek mümkündür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.