PUBG Mobile Uc Hilesi Apk Gerçek Linkli ve Kanıtlı

PUBG Mobile Uc Hilesi Apk Gerçek Linkli ve Kanıtlı
10.03.2024 06:21
A+
A-

PUBG Mobile Uc Hilesi; PUBG mobile oyunu, dijital oyun modellerinden birisi olup dünya genelinde oldukça beğenilmektedir. Özellikle son dönemlerde dijital oyun severler tarafından çok daha fazla popüler olan PUBG Mobile, hileler ile birlikte çok daha fazla keyifli hale gelebilmektedir.

PUBG oyununu seviyorsanız ve sıkı bir oyuncuysanız PUBG Mobile uc hilesi sayesinde oyunu daha da keyifli bir hale getirmeniz mümkün olacaktır. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra uygulayacağınız hile sayesinde oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Bizler de bu yazımızda PUBG mobile uc hilesi başta olmak üzere oyun ile ilgili merak edilen birçok konuyu sizler için bir araya getirdik.

PUBG Uc Nedir?

Unknown Cash olarak da bilinen PUBG Uc, PUBG oyununda kıyafet, kostüm ve sticker gibi malzemeler alabilmenizi sağlayan bir para birimidir. PUBG UC, genel olarak özel görünüme sahip eşyaları almanızı sağlamaktadır. Oyunda kullanılan para birimlerinden bir diğeri de gümüş para birimidir. Ancak gümüş para birimi ile PUBG UC ile alabileceğiniz aksesuar ve eşyaları alabilmeniz mümkün değildir.

Oyun içinde PUBG UC para birimini kullanmak istiyorsanız normalde bu para birimini gerçek para ile satın almalısınız. Ancak PUBG UC hilesi sayesinde kolayca alabilir ve tüm görünümünüzü oyun içinde değiştirip hatta kendinizi ilk sıralara taşıyabilirsiniz. Ayrıca PUBG UC, oyun içinde arkadaşlarınızın size gönderebileceğiniz ya da sizin arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz oyun parasıdır.

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG UC hilesi yapmak ve hileyi oyunda kullanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

 • PUBG UC hilesi internette birçok sayfada bulunmaktadır. Bu hileyi bulduktan sonra ana sayfada “UC hilesi” butonuna basarak karşınıza gelen ekranda oyunda kullandığınız kullanıcı adınızı ve platformu girmelisiniz.
 • Hesabınıza yüklemek için BP ve UC miktarını doğru şekilde girdikten sonra “Gönder” seçeneğine tıklayın.
 • Sizden kullanıcı kimlik numaranız istenecektir. İstenen bilgileri girdikten sonra “Devam” deyin ve işleminizi onaylayın.

Hesabınızı doğruladıktan sonra belirttiğiniz miktarda UC hesabınıza yüklendiğini göreceksiniz. Ancak burada girdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmelisiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi Ne İşe Yarıyor?

PUBG UC hilesi, gerçek para harcamadan ve PUBG uygulaması içinde satın alım yapabileceğiniz UC sahibi olmanızı sağlar. PUBG uc ile alabileceğiniz kostümler ve diğer ekipmanlar aynı zamanda oyunda görünümünüzü değiştirirken aynı zamanda oyunda rakiplerinizin önüne geçmenizi ve seviye atlamanızı sağlar.

UC hilesi, seviye atlamanızı sağlarken aynı zamanda oyundaki karakterinizin değerini arttırmakla birlikte oyun kalitenizin artmasına da imkan tanır. Zamanın nasıl geçtiğinizi anlamayacağınız Uc hilesini uygulamada kullandıktan sonra oyunu mutlaka ID ile oynamalısınız. Bu sayede oyun esnasında atılma riskiniz de ortadan kalkacaktır.

PUBG Mobile BC Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG mobile BC hilesi nasıl yapılır, sorusu sisteme para yatırmadan aksesuar almak isteyenlerin sorduğu bir sorudur. PUBG Mobile için yapılan BC hileleri sisteme göre değişiklik gösterebilir.

Genel olarak PUBG Mobile hesaplarında saatlik güncelleme sistemine göre BC hileleri yapmak olabilecekdür. Otomatik olarak güncellenen bir veri tabanı aracılığıyla ücretsiz BC mevcuttur. Gönderim sürecinden sonra kullanıcıların dikkat etmesi gereken en mühim şey 24 saatlik süreyi doldurmaktır. 24 saat içinde tespit edilen BC miktarı hesaplanmadıysa tekrar denemek gerekir.

PUBG mobil oyunları aracılığıyla tertip edilen BC hilelerinin güvenilir olup olmadığı bazı kriterler neticesinde anlaşılabilir. Bu kriterler şu biçimde sıralanabilir;

 • Apk dosyaları indirme
 • Program indirme işlemi
 • Kişisel bilgilerin istenmesi

Bu zamanda virüslü bir dosyayı indirmek diye bir şey yoktur. Bu etkenlere bağlı olarak güvenilir PUBG Mobile BC hileleri kullanmanız olabilecekdür. Giriş yahut kişisel hesap detaylarını isteyen programlar çok güvenilir değildir.

Hile yapmak için genelde oyun içi bir hesap adı ve oyun içi bir kimlik numarası yeterli oluyor. PUBG Mobile UC hileleri kapsamı içinde kullanılan hileler, oyun içinde oyunculara bir çok avantaj sağlamaktadır.

Ücretsiz Google Play hediye kodu almak için Bedava Google Play Kodu 2024 linkine tıklayanız.

PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

PUBG mobilr uc hilesi APK şimdilerde bir çok sitede gerçekleştirebilen bir işlem türüdür. PUBG Mobile ‘da çeşitli eşyalara sahip olmak için oyun için ödeme yaparak UC satın almanız gerekiyor. Sonuç olarak, bir çok oyuncu yalnızca para vererek bir çok eşyaya sahip olabilir.

UC’ye para yatırmak istemiyorsanız hilelerden faydalanabilirsiniz. PUBG Mobile, dünyayı kasıp kavuran bir oyundur ve tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz bir UC hilesine sahiptir. PUBG Mobile Cheat aracılığıyla sınırsız ve ücretsiz UC ve BP’ye sahip olabileceksiniz.

PUBG UC hile hizmetleri sunan siteler sizden asla hesap şifrenizi istemezler. UC ve BP göndermek için tek yapmanız gereken hesap kullanıcı adınız yahut ID numaranızdır, gerekli adımları bitirdiktan sonra seçtiğiniz UC ve BP sayısı hesabınıza yüklenecektir.

Bu noktada her hesabın günde en fazla 1 gönderi oluşturabileceğine dikkat etmelisiniz. Bunun nedeni ise UC Cheat’in gücünden dolayı herkese göndermek için böyle bir limit uygulanmasıdır.

PUBG Mobile Sınırsız Uc Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG mobile sınırsız uc hilesi nasıl yapılır sürekli olarak gündeme gelen konu başlıkları içinde bulunmaktadır. PUBG mobile UC’yi kullanabilmeniz için ilk kez adımları doğrulamanız gerekiyor.

Ücretsiz PUBG UC miktarını seçerken akılda tutulması gereken konulardan birisi de siparişlerde gecikmeler olabileceğidir. O yüzden ilk siparişlerde çok fazla UC seçmemeye dikkat edin.

İlk adım olarak kodları kopyalamanız gerekir, bu sizi 2. adıma götürecektir. 2. adımda hile sitelerine gidin ve kopyalanan kodu girin ve hesabı seçin. Kullanıcı adı bölümüne oyun içi kullanıcı adınızı yahut kullanıcı kimliği numaranızı girin. Platform seçiminde, oyunu oynadığınız mevcut platformu seçin.

PUBG Mobile UC hileli telefon kullanıcıları için IOS ve Android seçenekleri mevcuttur. Bir bilgisayardan oynuyorsanız, PC seçeneğini seçmelisiniz. Tüm seçeneklerle gönderme arada bir sorunludur. Bu nedenle hile yaparken platform seçiminize dikkat etmeniz gerekmektedir.

Hileyi çalıştırdıktan sonra arkanıza yaslanın ve bilave edin. Bu arada arka planda PUBG Mobile UC hileleri sürekli olarak çalışmaya sürecektir.

İstediğiniz miktarı bu sürede seçebilirsiniz. Belirttiğiniz UC yahut BP miktarını belirleyin. Ardından hile sitelerinden gönder düğmesine basın. PUBG Mobile kullanıcı adınızı eksiksiz ve doğru bir biçimde girin. Yanlış kullanıcı adı girerseniz hile çalışmaz. Oyuna gireceğiniz platformu seçebilirsiniz. Bu adımları doğru uyguladığınızdan emin olun.

PUBG Mobile Uc Hilesi %100 Gerçek Linkli

PUBG mobile uc hileli %100 gerçek linkli hizmetler veren bir çok hile sitesi şimdilerde mevcut durumdadır. Herkesin merak ettiği soru PUBG Mobile uc hile nedir? Bu işlem hiçbir ücret ödemeden eşyalar alarak ücretsiz PUBG uc kazanma işlemidir, ilk kez adımları tamamlayıp UC miktarını seçmeniz gerekiyor.

Daha sonra PUBG id’nizi girip UC’yi ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

PUBG Mobile ücretsiz bir oyundur, fakat tüm oyun içi öğeler ücretsiz değildir. Ücretli öğeler oyuncular için o kadar çekicidir ki herkes hesabında bulundurmak ister. Uygulamanın içinde, oyuncuların giysiler de dahil olmak üzere farklı öğeleri satın alabilecekleri bir PUBG mobil mağazası var.

Çok özgün görünümler ile oyunda farklı oyuncuları gözlemlemiş olabilirsiniz. Diğerlerinden nasıl farklı göründüklerini hiç merak ettiniz mi? Sadece PUBG Mobile Store’dan satın aldıkları kıyafetleri UC hilesiyle rahatlıkla alabiliyorlar.

PUBG Mobile Uc Hilesi 99 999

PUBG mobile uc hilesi 99999 bu oyunda seçebileceğiniz hile çeşitlerinden biridir. Lakin, UC Cheat tamamen değişik bir şeydir ve wallhack yahut aimbot gibi diğer hack’lerle hiçbir ilgisi yoktur. Bu hile tamamen oyunda sınırsız eşya almak için geliştirilmiştir.

Buna PUBG Bilinmeyen Nakit ve Savaş Paraları dahildir. Peki hiçbir şey yapmadan hesabınıza sınırsız para yatırmak ister misiniz? PUBG UC, hiçbir şey yapmadan PUBG Mobile UC Cheat oluşturmanıza yol gösterecektır.

Uc Hack, PUBG sistemine girebilen ve doğrudan hesabınıza sınırsız miktarda ekleyebilen özel bilgisayar korsanları aracılığıyla geliştirilen bir komut dosyasıdır. Oyuncuların, PUBG ID’sini sisteme girip başlatmaktan başka bir şey yapmalarına gerek yoktur. Bilinmeyen nakit üretimi hemen ekranlara gelecek ve dakikalar içinde hesabınızda sınırsız UC elde edebileceksiniz.

PUBG Mobile Sekmeme Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG mobile sekmeme hilesi şimdilerde UC hilesiyle yapılabilen bir hile türü olarak bilinmektedir. UC şimdilerde PUBG mobile’ın çevrimiçi para biriminden başka bir şey değildir. Kullanıcılar bu para birimini farklı giysilerle değiştirebilir ve herhangi bir ürünü doğrudan mağazadan satın alabilir.

Seçtiğiniz kıyafetleri almanıza kolaylık sağlayan bu hileyle oyundaki diğer tüm oyunculardan nasıl farklı görüneceğinizi planlayabilirsiniz. Her oyuncu kimliğinin benzersiz kalmasını ister, bundan dolayı farklı giyim türleri kullanılır.

Mağazadan farklı ürünler satın almak için kullanabileceğiniz hesabınızda para birimi almanın bir yolunu arıyor olabilirsiniz. Çeşitli görevleri tamamlamak için bilinmeyen bir miktarda para teklif edildiğini varsayalım. Lakin oyunu oynayarak bilinmeyen para ile bunu yapamazsınız.

Oyun modunu yalnızca jetonlarla savaşmak için kullanabilirsiniz. Lakin, savaş jetonları ardından bilinmeyen para birimlerine dönüştürülebilir. Başlangıçta, bilinmeyen parayı almanın tek yolu onu satın almaktır. Kullanıcılar, işlemleri tamamlamak ve oyun içi öğeleri satın almak için Google Play Store‘u kullanabilir.

Lakin, yasal olarak Google Play Store’dan satın almak için makul bir miktar ödemeniz gerekir. Bilinmeyen parayı ücretsiz almanın bir çok yolu mevcuttur. Kullanıcılar, farklı sitelere giriş yaparak ve çeşitli uygulamalar indirerek Google Play kredisi kazanabilir. Google Play Puanları, PUBG Mobil Para Birimi satın almak için kullanılabilir. Lakin bu çok uzun bir zamantir ve çoğu insan zaman kaybetmeyi sevmez.

Uc Hilesi PUBG Mobile

Uc hilesi PUBG mobile işlemleri sisteme para yatırmak isteyenlerin en fazla kullandıkları hile seçenekleri içinde bulunmaktadır. PUBG Mobile’da süslü ve muhteşem eşyalar satın almak için gerçek parayla UC satın almanız gerekebilir. Bu nedenle, bir çok oyuncu Royal Pass için para ödeyip süslü elbiseler ve silah kaplamaları satın alırken, oyun için para ödemek istemeyenler bu eşyalara sahip olamaz.

Çünkü oyunda kazanılan BP ile alınabilecek çok fazla gösterişli eşya yok. Oyuna para vermek istemeyenlerdenseniz UC hilesiyle hesabınıza ücretsiz UC gönderebilirsiniz. Sizin için geliştirilen UC Cheat aracılığıyla kullanıcı adınız yahut ID numaranız ile şifresiz olarak sınırsız ücretsiz UC gönderebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Cheat hilesi web sitelerinde yalnızca UC değil bunun yanı sıra PUBG Mobile BP Cheat hizmeti de vermektedir. Gerekli doğrulama adımları tamamlandıktan sonra gönderim işlemi sistemdeki gönderim yoğunluğuna göre sıraya alınır ve teslim edilir.

Bu noktada önemle üstünde durulması gereken bir nokta, her hesabın günde en fazla 1 gönderiye sahip olabileceğidir. Bunun nedeni ise sistemdeki gönderim yoğunluğundan dolayı tüm kullanıcılara gönderim yapılmasıdır.

Hilenin kullanımı şu biçimde gerçekleşmektedir;

 • Gönderilecek BP ve UC miktarını seçmek için + ve – düğmelerini kullanın.
 • Seçilen tutarı hesabınıza göndermek için Gönder düğmesini tıklayın.
 • Açılan pencerede BP ve UC göndereceğiniz hesabın kullanıcı adını yahut oyun içi ID numarasını girin.
 • Platform farklılerinde Android, iOS ve PC farklılerini seçin. Bu etapta tüm platformlarda kullanabileceğiniz all send BP ve UC olarak platform seçeneğini seçmeniz önerilmektedir.
 • Platformu seçtikten sonra Devam düğmesine tıklayın.
 • Gönderilecek BP ve UC üretimi için sistem PUBG Mobile veri tabanına sızar ve BP, UC oluşturma sürecini başlatır.
 • Üretim tamamlandıktan sonra karşınıza doğrulama adımları penceresi gelecektir. Bu bölümde doğrulama adımlarının nasıl tamamlandığını biliyorsanız lütfen doğrulama adımlarını tamamla butonuna, doğrulama adımlarını bilmiyorsanız nasıl yapılır butonuna tıklayınız. Doğrulama adımlarını tamamlamak için doğrulama düğmesine basın.
 • Gönderileri tamamlamak için gerekli doğrulama adımlarını bitirdiktan sonra, UC ve BP hesabınıza yüklenecektir.

Dünyaca ünlü PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu için UC hilesi muhteşem bir hiledir. Tüm popüler oyunlara incelediğimizde bunun gibi hileler göze çarpıyor. An itibari ile PUBG Mobile bu hileleriyle adından çok fazla söz ettirmeyi başarmıştır. PUBG Mobile Uc Cheat daha çok oyun içi para ile alakalıdir. Oyunda Uc ve Bp oyun para birimini yükseltmek için hileleri kullanabilirsiniz.

Oyunda bu paraları mağazadaki eşyaları ve diğer şeyleri satın almak için hileden faydalanabilirsiniz. PUBG Mobile Uc Cheat, aktif üyenin istediği miktara göre oyun parasını aktif üyenin hesabına gönderir. Bu hileyi web siteleri üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.

PUBG Mobile Hileleri Nelerdir?

PUBG mobile uc hileleri genelde web siteleri üzerinden yapılan hileler olarak kabul edilir. Lakin, bu sitelerdeki hileler tamamen etkili değildir. PUBG hala dünyanın en iyi oyun ödülünün sahibi durumundadır.

PUBG mobile hemen hemen iki senedir dünya çapında oynanan en popüler oyunlardan biri ve her geçen gün de hayranları artıyor. PUBG Mobile oynarken oyunda bir çok şeyi satın almak için para veya kupon yatırmanız gerekiyor. Lakin para kazanmak için kupon biriktirmek çok zordur. Bundan dolayı de  UC hilesi piyasaya sürülmüştür.

PUBG mobile uc hilesi oyuncular içinde en fazla araştırılan konulardan biridir. Uc ile oyunda para kazanabilirsiniz. Dünyadaki çoğu oyuncu bu biçimde para kazanıyor.

Ayrıca, UC kullanıcıları başarılı hesaplara sahiptir. Bunun yanı sıra PUBG mobile oyunlarında para ile UC satın alabiliyorsunuz. Lakin bu kısımla pek fazla insan ilgilenmiyor, doğru internet sayfalarını ziyaret ederseniz hilelere ulaşabilirsiniz.

PUBG uc hileleri yapabilmek için herhangi bir hile sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından oyun kimliğinizi/kullanıcı adınızı girin. Güvenlik ve yasak korumasını açın. İşletim sistemini kurun ve devam edin deyin. En son, UC miktarını seçin.

Bc numarası, Uc numarası olmadan pratik olarak işe yaramaz. Oyun dışında işinize yaramayan oyun içi aksesuarlara para harcamak istemiyorsanız, fakat en sevdiğiniz aksesuarları toplu olarak satın almak isteyen ve en iyi oyuncu olmak isteyen hırslı biriyseniz bu hile tam size göre bir hiledir. Uc hilesi aracılığıyla işiniz artık çok daha kolay. Uc hile kodlarını tercih ederek Bc hilelerini açabilir ve oyunda istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.

Bu tür hileler son haftalarda o kadar popüler ki, hangi web sitesini ziyaret ederseniz edin yahut hangi oyuncuya sorarsanız sorun, herhangi bir oyunun hileli sürümünü en az bir kez cihazlarına indirdiğini görmüş olacaksınız.

UC hilesi, hesabınıza göndermek istediğiniz UC ve BP miktarını oluşturur. Ortaya çıkan veriler arka planda bazı işlemlerden ve bazı algoritmalardan geçer.

PUBG cheat bu işlemlerden sonra veri tabanından oyun içi kullanıcı adınızı yahut kullanıcı ID numaranızı bulur ve hesabınıza ekler. Bu işlemler tamamen ücretsizdir ve herhangi bir tehlike oluşturmazlar. Hileyi güvenle kullanabilirsiniz.

PUBG mobile UC’yi kullanmak için ilk kez hesabınıza göndereceğiniz tutarı seçin. Ücretsiz UC miktarını seçerken akılda tutulması gereken bir şey, siparişlerin gecikebileceği hususudur. O yüzden ilk kullanımda çok fazla UC seçmemeye dikkat edin.

İşlemler bittiğinde, gönder düğmesini tıklayın. Açılan pencerede hile kullanıcı adınızı ve PUBG Mobile oynadığınız platformu soracaktır. Kullanıcı adı bölümüne oyun içi kullanıcı adınızı yahut Kullanıcı Kimliği numaranızı girin. Platform seçiminde, oyunu oynadığınız mevcut platformu seçin.

PUBG Mobile UC hileli telefon kullanıcıları için IOS ve Android seçenekleri mevcuttur. Bir bilgisayardan oynuyorsanız, PC seçeneğini seçmelisiniz. Tüm seçeneklerle gönderme arada bir sorunludur. Bu nedenle hile yaparken platform seçiminize dikkat etmeniz gerekmektedir.

Doğrulama penceresi göründüğünde, “Doğrulamayı girin” yazan kırmızı buton ile doğrulama yapacağınız sayfaya gidin. Bu sayfalarda genelde 3 simge bulunur. İlk ikonu siteye giriş yapmak için, ikinci ikonu Youtube kanallarına abone olmak ve bildirimleri açmak için, üçüncü ikonu ise Instagram hesaplarını takip etmek için kullanacaksınız. Bunu yaptığınızda hile algoritması sizi takip eder ve siz tamamlarken gönderimi onaylar.

Tüm bu adımları bitirdikten sonra, oluşturulan UC hesabınıza yansıtılacaktır. Yoğun zamanlarda, gönderiler 24 saate kadar sürebilir. Mobil UC hileleri yayınlamak tamamen güvenlidir. Hileleri kullanırken herhangi bir apk dosyası yahut programı indirmenize gerek yoktur. Böylelikle virüslü dosyalar ile ilgili endişelenmenize gerek yok. Hile siteleri şimdilerde SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır ve kullanıcılarını antivirüs yazılımlarından kaynaklanan tüm tehditlerden korur.

Hesabınızın çalınması hususunda endişelenmeyin. Çünkü hile programını kullanırken hesap şifresi, Facebook giriş bilgileri gibi kişisel detaylarınız istenmeyecektir. Hileleri kullanmak için kullanıcı adınızı girmeniz yeterli gelmektedir. Program size hesap adınızla birlikte ücretsiz UC gönderir.

PUBG Mobile Oyunu Nedir?

PUBG mobile oyunu, First Person Shooter oyununun mobil şekli olarak kullanıcılara sunulmuştur. Oyun, adaya uçakla getirilen 100 kişinin aralarındaki mücadele ve rekabeti konu edinir. Diğer bir deyişle PUBG Mobile, bir savaş oyunudur. Oyun içerisinde her oyuncu oluşturduğu karakteri ile galip gelme mücadelesi vermektedir.

PUBG Mobile Oyunu Nasıl Oynanır?

PUBG mobile, bir savaş oyunu olduğundan oyun içindeki farklı ekipmanları satın alarak oynanan bir oyundur. Oynaması son derece kolay bir olsa da hayatta kalan tek kişi olarak galip gelmek istiyorsanız oyunda iyi bir strateji yapmanız gerekecektir.

Oyunu hem keyifli hem de başarılı bir şekilde oynamak için gerçek para ile satın alımlar yapabileceğiniz gibi aynı zamanda hilelerden de faydalanarak seviye atlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Oynama Yaşı Kaç?

PUBG mobile oyunu, savaş oyunu olduğundan oyun içerisinde agresifçe davranışlar ve tetikleme gibi hareketler oldukça fazladır. Her ne kadar günümüzde PUBG mobile oyunu küçük yaşlardaki çocuklar arasında da oynanıyor olsa da oyuncuların oyundaki olumsuz görüntülerden etkilenmemesi için oyuncuların en az 17 yaşında olması daha uygun ve doğrudur.

PUBG uc hilesi hileci fare, PUBG uc hilesi Nasıl Yapılır? PUBG Mobile uc hilesi APK, PUBG Mobile uc hilesi 99 999 Hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım.

Yorumlar

 1. TkmArsi08 dedi ki:

  Bana uc lazim lutfan

  1. Abdylla dedi ki:

   Abi üç lazym RP açacam abi 1920 üç

   1. 52047639475 dedi ki:

    Bana 7443 uc

  2. įXVLANGEX dedi ki:

   Mana uc gerek

 2. ZALYMKEŞA dedi ki:

  Yardym edin

  1. Bayram dedi ki:

   1.000.000 lasim

   1. Gani dedi ki:

    Uç istiyorum

    1. Begenc dedi ki:

     Bana 6000 uc I’d 52007201650 soruyorum please

   2. Gahryman dedi ki:

    Banada lazım knk

    1. Trtdm dedi ki:

     Uc atarsanız çok beğenirim lütfen bana bir az uc atın ID: 51977262896

   3. Muhammet dedi ki:

    5909879581 lutfan bana 6000

   4. TmMannyev09 dedi ki:

    Abi banada 500uc isteyim

  2. Сапар dedi ki:

   518384475460id lutfen bana 1900

 3. IHTIYARTM dedi ki:

  UC lazim

  1. Ziyadulla dedi ki:

   Sjdjett

   111111111

 4. ŌTOBY dedi ki:

  Bedava üç lazym

  1. Aÿdyñ dedi ki:

   Selam bana 500 uc atarsaniz cokk mutlu olurum

 5. Mekan dedi ki:

  PUBG 9999 UC id:51625335871

  1. Selim dedi ki:

   Abi bana 9999 üçe atarmisin 52048553647

 6. Mekan dedi ki:

  Pubg uc 99999 uc

  1. Muhemed dedi ki:

   Bana 600 uce atabilrmisiniz

   1. Hezret dedi ki:

    Bana uc lazym 1000.id 51942176421898 lütfen abicim

  2. Mert dedi ki:

   Selamin aleykum mekan bana lutfen 10000bin uc verirmisin

 7. Ilyas dedi ki:

  Cok iyi

 8. Sanjar dedi ki:

  Uc lazım 99999999

 9. Maksqt dedi ki:

  Uc uc uc 1000000 lazim lütfen

 10. Maksqt dedi ki:

  Uc gönserir misiniz ben tükmenistanda yaşiyorum uc 100000

  1. EDAĒHANIM dedi ki:

   Bana gelmiyor

   1. XONE×DAYI dedi ki:

    Abi bana 1000 uc lazim lutfan

  2. Azym dedi ki:

   Bana uc gerekiýor

 11. Resul dedi ki:

  Uc gönserir misiniz ben tükmenistanda yaşiyorum uc 100000

 12. Tkm 72 dedi ki:

  Uc gönserir misiniz ben tükmenistanda yaşiyorum uc 100000

 13. Jelaleddin dedi ki:

  MERHABA SEWGILI ABIM ABLAM LÜTFEN BANA 100000UC WEREBILIRMISINIZ LUTFEN ILK KEZ RP ACIJAM COK SABIRSIZLANIYORUM LUTFEN

 14. tDm3hsAnox dedi ki:

  Lutfan uc gonderın abim ablam 120000

 15. Süleýman dedi ki:

  Baña uc gerek geçirip bereñizmi ine ID:51947460932 pubg adym TMKàzêrøklb

  1. İbo dedi ki:

   Uc gelijekmi

   1. BEZZATT dedi ki:

    Nolur bana uç gönderin
    ld:52100454533

 16. Yhlas dedi ki:

  10000 uc lazim reklam yaparim abi sitenizi
  Id 51636567114

  1. EDAĒHANIM dedi ki:

   Bana at

   1. Sulik dedi ki:

    51984451481bana10000 uc lazim sitenize yardimim dosuma bolar

 17. Kerim dedi ki:

  Bana üç lazym
  .

 18. Kerim dedi ki:

  Bana üç lazym
  ID 51868242319
  Ad KeRiMjAnN

  1. Wepa dedi ki:

   Tesekurlar

 19. Dayanc dedi ki:

  Bana uc lazim 1000 id 51827432254

 20. Agabek Kurambayew dedi ki:

  Bana lütfen uc atin

 21. Didar dedi ki:

  Nasil uc alnar

  1. Resul dedi ki:

   Abi lütfen banda uc yollarmysynyz cok ihtiyacim war param yok id 51681501430

   1. Maksat dedi ki:

    Abi Bana uc lazym lutfen yardym et uc aty 51916429465

 22. bakbiAhmetē dedi ki:

  9999uc
  Lazym

 23. Muhammet dedi ki:

  Bana ux atsana

 24. narifjan dedi ki:

  Uc lütfen 100.000 üç id 51719740781

 25. Gadyr dedi ki:

  Bana uc lazym 99999

  1. Mergen dedi ki:

   Bana uc lazy 900 uc

 26. Şahruh dedi ki:

  Arkadaşla merhab herkes mutlu gün olsi

 27. Dawut dedi ki:

  Pubg mobile

  1. īVAMPİRE dedi ki:

   50 uc gönderebilirmisiniz

 28. Mekan dedi ki:

  Bama uc lazim 100000

 29. Gudrat dedi ki:

  Bana uc atsana

 30. Tahyr dedi ki:

  Uc
  Gerek

 31. Tahyr dedi ki:

  Uc mana lazim

 32. Tahyr dedi ki:

  Uc nasil alinar

 33. Tahyr dedi ki:

  Bana uc lazim lutfan

  1. Nurmuhammet dedi ki:

   9999uc lazym

 34. Maraljan24 dedi ki:

  Maraljan24

 35. Maraljan24 dedi ki:

  89.640 ucc lazim

  1. İmran dedi ki:

   20000 uce lazım

  2. Merve dedi ki:

   Babamda üç 51510905735

 36. Hizir dedi ki:

  Merhaba bana 100000 uc werebilirmisiniz lütfen PUBG adım 27KAROL07

  1. Badam dedi ki:

   Selam bana 20000000 uc lazim pubg id:51988104498 hayis

 37. I'm 「killer」 dedi ki:

  Bana uc lazim

 38. Maksat dedi ki:

  Bana uc lazym

 39. Soltan dedi ki:

  Lütfen Ucc werirmisiniz lütfen 80000000ucc lazim

 40. Rahella dedi ki:

  Uc istiyorum lütfen id:51642808754 1000 uc

 41. Queen§10 dedi ki:

  5000

 42. AZE'XROYN dedi ki:

  Üçmi verin lütfen

 43. Umyt dedi ki:

  Lutfan bana uc lazim

 44. Tanaýañlai dedi ki:

  10.000 uc lazım abi

 45. Turk_X dedi ki:

  Merhaba Arsi Men senin accaunt ismini koduny iletirmisin ben sadece 745 uc salabilirim accaunt kotuny yaz!!!

  1. 1vs4T'E'S'L'A' dedi ki:

   Banada 360 uc gerek gercekden

 46. Rahym dedi ki:

  1000 uc lazım

 47. TMGAHRYMAN1 dedi ki:

  9999 uc

 48. TMGAHRYMAN1 dedi ki:

  9999999999 uc

 49. Tkm dedi ki:

  Banada uc lazim 200000

 50. Bego dedi ki:

  Uc lutfan

 51. 51788564808 dedi ki:

  Uc istiýorum

  1. Meylis dedi ki:

   Ben uc istyorum

   1. MEÝLIS dedi ki:

    10.000 uc istiyorum

    1. MYRAT dedi ki:

     Abi lutfan bana rp acajak uc gönder 2000uc pubg id:51994334555 isim AYMJazet

 52. 51788564808 dedi ki:

  Mana uc bere bilirmisiniz

 53. Dayko dedi ki:

  Bana uc lazım 9999

 54. 51891716962 dedi ki:

  Lutfen hesabimi guclendiriyim bana uc
  İD:51891716862

 55. Daniyar dedi ki:

  Uc gerekiyor1000 ID 52030258620

  1. TMXDESTAN dedi ki:

   ABI HESABYMA 2000 UC GENDERE BILIRMISIN

 56. Hasan dedi ki:

  1000 uc lazym nutfan

 57. uniqDawut dedi ki:

  Abi uce atarmysyn lutfen abi 1000 uce at abi ismim uniqDawut papjiismim

 58. Selim dedi ki:

  Bana uc lazym 2000 lutfan

 59. Selim dedi ki:

  Abi lutfan uc lazym 10000 id:51930599442

 60. 51732131650 dedi ki:

  Abi bana uc lazım lütfen verin bana

 61. 亗Royal×BANDA dedi ki:

  Bana uc gonderirmisiniz 9999 lazim lutfan gonderin

  1. KAOSëMEZARCI dedi ki:

   51663134356

 62. SAFIYAPUBG dedi ki:

  5000 uc

  1. i'mwetrel2 dedi ki:

   99999 uc

 63. RAHAT dedi ki:

  Çok iyi

 64. Burak dedi ki:

  gerçekten oluyo mu

 65. nurali dedi ki:

  5000 uc lazim adym CallofNurali

 66. TkmMontana dedi ki:

  Abim ablam lütfen bana 10000 üçin gerekiýor Rpacicam lütfen

  1. 52012646540 dedi ki:

   Pubg mobil

   1. Jasur dedi ki:

    Mana 1920 uc gerek

 67. Murat dedi ki:

  Bana 10000 uc lazım lütfen id:51787277032

 68. Mukam dedi ki:

  Selam 100000000 uc lazım lutfen turkmenistandan lütfen adım S2GMukamA

 69. 51707241074 dedi ki:

  9000 üç lazym

 70. Uc meraklısı dedi ki:

  İd:52058511435. Lutfan bana 20.000 uc atarmısınız yalvarırım lütfen cadece 20.000uc belki sizin icin bir hoc olabilir ama benim hayalim

 71. Kırmızıjex dedi ki:

  PUBG mobile 99999 uc

  1. BAÝOGLAN dedi ki:

   Bana 60 uc lazim

 72. Kakajan dedi ki:

  Bana 400UC lazym lütfen ID 51943283333

  1. Behruz dedi ki:

   Bana 4000UC lazym lütfen İD51916710630

 73. Ali dedi ki:

  Bana 10.000 uc lazim lutfan id:52011864645

 74. Zawurjan dedi ki:

  Bana şu anda 3000 Uc çok gerekiyor gönderirmisiniz Pubg ismim ChangeMuzz lutfen geçirirmisiniz.

 75. Hamza dedi ki:

  Bana uc ver

  1. Merve dedi ki:

   Lütfen destek verin arkadaşlar

 76. Ykbal dedi ki:

  Bana 100000 uc lazym İD 51969836600

 77. Atayev Dovlet dedi ki:

  Bana Lutfenn nolurr tek istegim UC atin hic param yok satin almaya 10000 lutfen İD:52061081313

 78. MAFİACKART dedi ki:

  Lütfen uç werin 600 uç

 79. Atajan dedi ki:

  Bana uc ýükleye bilirmisin yalwaririm 100000k ID numaram 52051966080

 80. PU3BG dedi ki:

  9999 uc lazim

 81. Arslan dedi ki:

  Aby lutfän bana 1000 uc lazim rp acycam ID 52074236078

 82. Ruslan dedi ki:

  Abijim bana10000 uc gonderebilirmisin

 83. Vefa dedi ki:

  9999 üç lazım lütfen

 84. SSGADAY dedi ki:

  Abi uygulama cok iy banada bi 100000 uc abi lutfen sag olun

 85. Mehmet dedi ki:

  1000000000000000000000000000 lazım

 86. Elbek dedi ki:

  720 uce lazim id 51884248640

 87. BAÝOGLAN dedi ki:

  Bu pubg mobile uc hilesini cok beyandim

 88. Mekan dedi ki:

  Abi Bana uc lazym 360 tane lutfen gonder

 89. Umut dedi ki:

  52002262521 abi lutfen uc yuklermisiniz 10000

 90. XxXūKING dedi ki:

  Çok iyi bi hile

  1. Remezan dedi ki:

   Nasıl yapılır bana söyleyin abi

  2. Sulik dedi ki:

   Sen aldinmi uc

 91. Arslan dedi ki:

  Bana 100000 uc lazim

 92. ZAUR dedi ki:

  100 milyon uc Lütfən
  İD 51995480413

 93. TKMALFA2 dedi ki:

  Mana bc gerek
  999 ta

 94. Wiolent Fake dedi ki:

  Abi 0 UC war lutfan bana UC werirmisiniz allah ryzazy icin id:52040948423 işte id lütfän abilerim

 95. Tunahan dedi ki:

  Nolur üç yolayın 20.000 uce istom 52022130375

 96. Aybek dedi ki:

  Bana uc lazim 10.000 id51974859677

  1. YSMAYYL dedi ki:

   ABI SELAMIŇALIKÜM UC LAZIM ABI
   ID 51838973649

 97. SumbarJumakul dedi ki:

  10000

 98. SumbarJumakul dedi ki:

  1.000.000.000
  Need

 99. TM×HULİGAN dedi ki:

  Bana uc lazım gondere bilirmisiniz 1000

  1. 2015pro dedi ki:

   20000 UC lazim royal pass acacam

   1. UKSASUKE dedi ki:

    Selaminaleykum bana uc lazim 20000royal pass acacam

 100. Alibek dedi ki:

  99999 uc lazym

 101. JAZZED dedi ki:

  UC lazim lüüütffan bana

 102. Emirxan dedi ki:

  Uc almam
  Lazim

 103. Crazyį15 dedi ki:

  Bana20000 UCgerek

 104. BAÝOGLAN dedi ki:

  Bana 6000 uc lazim I’d 52009099424

  1. MRxJASUR dedi ki:

   Bana 10000 uc lazim lutfen

 105. Selim dedi ki:

  Bana20000 uc lazim

 106. Yusuf dedi ki:

  Abi bana üç atarmysyn 30000 nolur abi bende 0uc var nolur abi 51824155491 ID abi

 107. Zeynep dedi ki:

  Çok iyi

 108. RusskieTrack dedi ki:

  Uc istiyorum 99999

 109. Gadaý08 dedi ki:

  Mana6000uc lazım

 110. TMLEGEND77 dedi ki:

  lütfen yardym edin üç lazym bana

 111. Aras dedi ki:

  9999 uc lazim knk

 112. DÖWHAN dedi ki:

  10.000

 113. 《GOZZILA ×》 dedi ki:

  Pubg mobile ID《GOZZILA ×》1000 UC

 114. Seri dedi ki:

  PUBG UC hilesi

 115. Tany dedi ki:

  Bana 9999

 116. 2010KESHA dedi ki:

  Lütfen bana üç gönderirmisiniz
  ID:52033196801

  1. TKMGLAWAR07 dedi ki:

   999999999 üç istiyorum bana çok lazy m

 117. 51912965708 dedi ki:

  Çok iyi

 118. Kesa dedi ki:

  100000000uc

 119. gulbahar.altyyewa dedi ki:

  Bana 9999 uc lazim

 120. MR'TOXIC'MR dedi ki:

  9999 uc istiyorum lutfan idim 51824048627

 121. D E V İ L dedi ki:

  Sağ olun helal

 122. Ibrahim dedi ki:

  Nolar bana uc verin lütfən id:5752920664

 123. Emran dedi ki:

  1920 uc lazım
  Lütfen abi

  ID 51605936275

 124. atajan orazow dedi ki:

  bana 325 uc id:52033485396

 125. Arafat dedi ki:

  Ben lütfen hayalim ıd 51937619761
  Nekadar gönderir seniz

 126. Remezan dedi ki:

  Sizden hayis ediyorum abi bana 1996 uc lazım benim hiç param yok abi oyuna yatırmaya bana çok lazım abiler lütfen abi bana uc beverseniz çok çok sevinerim abi Hayis

 127. Umyt dedi ki:

  Bana 8000 uc lazym Bana biri tawsiye etdi Ban bir fakirim abilerim Bana yardym ede bilirmisiniz Ban hic bir royal pas acmadym

 128. Azizbek dedi ki:

  Çok güzel
  Ama çok

 129. Azizbek dedi ki:

  10.0000

 130. 51801531643 dedi ki:

  Bana lazym

 131. ŌōJazzed dedi ki:

  Bana uc lazim
  52055746056

 132. Tmplayer77 dedi ki:

  9999 uc

 133. Atayev Dovlet dedi ki:

  6000 uc gerek

 134. 52056424472 dedi ki:

  1000 uc gerek

  1. İbocymaz dedi ki:

   Abı bana 100000 atarmisin

 135. Mekan dedi ki:

  Bana 10000 uc lazim

 136. Mekan dedi ki:

  Bana 10000 uc lazim adim Mekan123098

 137. 『TKM Bos』 dedi ki:

  Bana 10000 bin uc lazım

 138. Bega dedi ki:

  Bana uce lazim

 139. Toyly dedi ki:

  Iyi bana 99999 uc lazim

 140. Palwan dedi ki:

  Uc atarmisiniz 10000 51818643802

 141. Kesa dedi ki:

  5000000.0000000000uc lazim

 142. Orazcxik dedi ki:

  Bana uc lazim

 143. XXMertXXBaba dedi ki:

  Üç ver 5331605182

 144. Begenç dedi ki:

  Bana lütfen uc 10.000 lazım

 145. Begenç dedi ki:

  Bana lütfen uc 10.000 lazım ID:52032197101

 146. Kiz dedi ki:

  100000 ml u.c lazim

 147. Muhametnurkadyrow dedi ki:

  Bana at lutfen

 148. SENAN dedi ki:

  Abi bana 1000uc lazım id 51816649794

 149. Bayrammuhammet dedi ki:

  Abi bana 12000 üç gönderirmisin

 150. RowacDurdyýew dedi ki:

  Bana 5000 uc lazim nolur

 151. DIABLO'TM dedi ki:

  Salam mana uc gerekti 2000 uc oklap bereñizmi ine id51947460932

 152. pubgfan dedi ki:

  51895997716 360 inder plsss rp alacam

 153. Rahman dedi ki:

  Uc lazim acil

 154. Bahar dedi ki:

  Bana 5000 uc lazymdy bu yorum cok iyi brawo

 155. XONE×DAYI dedi ki:

  Abi bana 60 uc lazim lutfan

 156. Dowlet dedi ki:

  Bana uc 1000000 lazim lutfen çok ihtiyaçim var
  Id 51858801897.

 157. ¹stAyHan dedi ki:

  51924965904 100000 uc

  1. Resul dedi ki:

   Banada 10000 uc gonder

  2. Mehmet dedi ki:

   1000000000 uc lazym gerekli hemen

 158. Samurai 77ツ dedi ki:

  Bana uc lazım 1000 uc lütfen

 159. Abdylla dedi ki:

  Abi üç lazym 900000

 160. Resul dedi ki:

  Uc almak istiyorym

 161. Supra dedi ki:

  51849975676 700 uc lutfeenn

 162. ALİ dedi ki:

  Abi bana 1000 içi lazım

 163. E±K dedi ki:

  2.000.000 uc lutfen

 164. arzuw dedi ki:

  Çok iyi olmuş

 165. E±K dedi ki:

  51913285112ID 1.000.000.000UC

 166. Kakajan dedi ki:

  Abi bana 100000 uc lazim

 167. Oraznur dedi ki:

  100000 bin uc lazim. 51944176915

 168. Oraznur dedi ki:

  100000 uc lazim lutfen 51944176915

  1. Eren dedi ki:

   Abi bana. 1000 uc gönder

 169. Oraznur dedi ki:

  Pubg uc hilesi hileci fare PUBG uc hilesi nasil ýapilir ?pubg mobile uc hilesi apk pubg mobile uc hilesi 99999 hakkinda sizlere bilgi vermeye çaliştim .bana lutfan 9999 uc ýeter

 170. Atas dedi ki:

  Lütfen bana UC atarmisin lütfen 10000 UC ID:51886912259

 171. GFGENESSS dedi ki:

  Gelirse yazicam

 172. Abdylla dedi ki:

  Abi bana 1.000 uc rp

 173. 51007270611 dedi ki:

  Ne olur bana uce yukleyin id51007270611
  10000uc istiyorum

 174. 52020142369 dedi ki:

  Bana 500 uc lazım bir kez bile RP acmadım uc gelirse cok sevinirim 52020142369

 175. Jamshit dedi ki:

  1.2000 uc alabilirmiyim lutfen

 176. 51840187169 dedi ki:

  Çok güzel bir uygulama

 177. Meret dedi ki:

  Bana uc lazim lutfan 100 uc lazim id:51823072621

  1. Suleyman dedi ki:

   Bana lutfen 999999uc atarmısınız

 178. Merve dedi ki:

  51865647378
  10000 uc

 179. HAKAN dedi ki:

  1000 UC ALCAM SİTEDEN SAKICASI YOKSA OLURMU

 180. Emir dedi ki:

  Bana uc lazim lütfen en kisa zamanda

 181. Egemberdi dedi ki:

  ⭐⭐⭐⭐

 182. Crazy dedi ki:

  Bana 2000uc gönderirmisiniz nolur RP açmak istiyorum ID:51918434142

 183. 『mr』Pýas dedi ki:

  Bana 1990

 184. Hezret dedi ki:

  Bana uc lazym 1000.id 51942176421898 lütfen abicim

 185. Didar dedi ki:

  Hayys uc gecirayin 1000 üç ol bolmasa 360

 186. Aknur dedi ki:

  360 UC lazım bana
  ID:51897410643

 187. Gugahan77 dedi ki:

  bana 10000 uc lazim gonderirseni cok memnun olajam

 188. Kerim dedi ki:

  Bana 2000uc lazim

 189. TKMUZMANKATIL dedi ki:

  Tawsiye ederim

 190. Didar dedi ki:

  200000uc lazım id51881907211 RP passpluss aça cam

 191. Jemmka08 dedi ki:

  selam iymisin lutfan bana tam 1.000 uc lazim lutfen bana yukleyebilirmisin lutfen ama Rp acmak istiyorum lutfen

  1. Tkmkiller2024 dedi ki:

   Abi bana uc lazim 6100 uc lutfen abi nolur

 192. Muhammetaly dedi ki:

  Nasil uc alinir

 193. Mukam dedi ki:

  UC lazım lütfen 10000

 194. Didar dedi ki:

  350.000 uc istiyorum lütfen

 195. Meharet dedi ki:

  Meraba abi nolur 5000 uc atarmısan yalvarı yorum 51706917451

  1. Ì,am099 dedi ki:

   Selam kardeş bana 700uc atarmysyn

 196. Anwar dedi ki:

  Bana 1990 uç lazim

 197. JAZZET09²¹ dedi ki:

  Hesaby yeni acdym ona uc lazym

 198. Baran Mert Demirci dedi ki:

  Bana 9999. Uci lazım lütfen gönderin

 199. S2Gīgökçe dedi ki:

  Lütfen bana 1500 uc lazym ☺️ 51976976869 Aýdim

 200. JAZZED dedi ki:

  10.000 uc lazim abi id 52046599854

 201. Rahman dedi ki:

  Bana 1000bin uc lazım lütfen

 202. ''Ýyldyrym'' dedi ki:

  Bu çok iyi

 203. MELİSSEVDA dedi ki:

  Bana 99999 uc lazım acil

 204. Begenc dedi ki:

  Bana 1500 uc lazym
  ID 52066858497

 205. Oraz dedi ki:

  Lutfan abim bana 50000 uc lazim lutfan abim

  1. 51967228269 dedi ki:

   Bana uce atarmisin51967228269

 206. MįUĮMįIĮA dedi ki:

  Bana 1000 uc lazim lutfen

 207. MįUĮMįIĮA dedi ki:

  Bana 1000 uc lazim lurfen

 208. Aybek dedi ki:

  Abi bana 2000bin üç lazim nolur hasabima yatyryrmysyn nolur

 209. Hs Ýargi dedi ki:

  Abi lutfen 1000 uc atarmysynyz rp acyjam pas plus acyjam luthen uc atarmysyn ID 52110999801

 210. Pylany dedi ki:

  Selam abi bana 9999999uc lazim lutfan id:5408746244

  1. ÝEŇİŞ dedi ki:

   Bana 60 ucc yeter fazla istemiyom hesabimde ucc olsa yeter ban lütfen

 211. 51868638980 dedi ki:

  Uc istiyorum 600 kırmayın beni

 212. Süleyman dedi ki:

  Abi bana 99999999 üç lazım ID 51989826431

 213. Bega dedi ki:

  9999 uc istiyorum coklazim

 214. TDM''Panda dedi ki:

  Abi bana rp lazjm 8100

 215. TDM''Panda dedi ki:

  Rp acacam 8100 uc lutfen

 216. Bagtyyar dedi ki:

  Çok güzel

 217. MįUĮMįIĮA dedi ki:

  Lutfen bana 2000 uc lazim gayret edin

 218. Resul dedi ki:

  Abi Bana 700 uc lazym Rp acyjam Id 52105568102

 219. Yhlas dedi ki:

  Bana 360uc yester rp açjam

 220. Mikayyl dedi ki:

  Bana 100.000 uc lazım mithyc forgeyi fullicem

  1. RamzasScam dedi ki:

   Abi bana 10000verer misin Alani seversen

 221. Adalat dedi ki:

  Lütfen bana 1500000 uc gönderin nolur
  İlk kez royalepas acajagim sawyrsizlaniyorum nolur

 222. Juma777db dedi ki:

  Bana 325 uc herek

 223. LORNJAZZED dedi ki:

  Abi bana 10.000 úc lazım lütfen abicim yalbaryorum sana

 224. LORNJAZZED dedi ki:

  ABİ BANA ÛC LAZİM LUTFEN 10.000 UC LUTFEN ABİ BENİM PUBGDA ADİM “”LORNJAZZED” İSDE ADİM ABİ LUTFFFFEEN

 225. Agamyrat dedi ki:

  Bana 100.000 uc atabilermisiniz nolur atarsanyz cok begenerim.ID 52059544636

 226. Mergen dedi ki:

  Abu bana 100000099 üç gönderi bilitmezeňiz

 227. MYRAT dedi ki:

  meraba abi rp icin 2000 uc werebilirmisiniz

 228. MUHAMMET NURMUHAMMEDOW dedi ki:

  Cok ama Co iyi

 229. kaos05pubg dedi ki:

  Selamin aleykum bana uc lazim lutfan gonderinid51900445775

 230. NARMANCIK dedi ki:

  Bana 10000 uc lazim

 231. NARMANCIK dedi ki:

  Bana uc lazim 10000

 232. kesha dedi ki:

  uc hileai yapabilen kardeslerime seslaniyorum bana 8100 uc verirmisiniz ben Turkmenistan da yasiyorum oyuzden uc hilesi yapamiyorum lutfen abilerim-ablalarim bana 8100 uc gonderin 52014985040

 233. BERDIS dedi ki:

  Bana Uc lazIM

 234. 52032873290 dedi ki:

  Knk bana acil uc lazım

 235. Tkm dedi ki:

  UC luften 100000

 236. Trtdm dedi ki:

  Uc atarsanız çok beğenirim lütfen bana bir az uc atın ID: 51977262896

 237. neska dedi ki:

  Üç lazym abi 720 ucc

 238. Atajan dedi ki:

  Abi yalwariyom uc lazım bana

  1. Dovjan dedi ki:

   Bana uc atarsaniz cok benereim abi yardam edin abi 8100 uc istiyorum kardes ID:51495373947

 239. PʀɘMʌɭoə dedi ki:

  1000 uc lazım rp açcam

 240. Ahmet dedi ki:

  Uc lazim 1000

 241. Meylis dedi ki:

  Abi lutfan Bana 30.000 uc lazim

 242. Guwanc dedi ki:

  Abi lutfan Bana 30.000 uc lazim

  1. Baymyrat dedi ki:

   10.000 uc pazim

  2. Mekan dedi ki:

   Abijim bana 200.00 uc lazim

 243. MEZARCİ dedi ki:

  Abi Lütfen Bana Uc Berirmisin RP acicamda 800 uc 51776081699 Allah’ın İzni için Lütfen Abi

  1. Mahmut dedi ki:

   Abi üç almak mümkün mü

 244. Mahmut dedi ki:

  ABİ UC LAZYM LÜTFEN!!

 245. Meylis dedi ki:

  Abi lutfan

 246. Sana ne dedi ki:

  Lütfen uc gonderin 20000 uc

  1. 《MARY2011》 dedi ki:

   Sana uc yok

  2. Murat dedi ki:

   Bana 9999 uc 52047639475
   ❤️

 247. 52030840237 dedi ki:

  Lutfen bana uc war

 248. 52030840237 dedi ki:

  Lutfen bana uc at lutfen

 249. TKMTAYFA07İ dedi ki:

  Üçe lazım 51926663786

 250. TDMēKRALō dedi ki:

  Abi lütfen üç hilesi gerçekleştirilenmi

 251. 《MARY2011》 dedi ki:

  UC Lazım bana lütfen bana uc gönderin 99,999

 252. XPŪLORD dedi ki:

  Allah rızası için 100000 uc :52121837746

 253. Yhlas dedi ki:

  Lutfen bana uc atin 9999 adim TKMMESELEDAL

 254. Seýran dedi ki:

  Abi bana 999uc atar mısın
  52132423779

 255. Murat dedi ki:

  Bana 9999 uc 52047639475
  ❤️

 256. Dayanc dedi ki:

  Bana uc gonderermisiniz tam 10.000 ismim 『JGR』COFFIN

 257. HSSHERK dedi ki:

  Abi 10000 uc

 258. S2GPowerTeach dedi ki:

  Gerçekten güzel bir hile tavsiye ederim.

 259. S2Umit dedi ki:

  Bana üç lasim

 260. Aysa dedi ki:

  Bana 99999 milyon uc lazim