Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
19.03.2024 09:33
A+
A-

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2024; Turkcell alt yapısına sahip olan Superbox 2019 yılı Ocak ayından itibaren kullanılmaya başlamıştır. Superbox sistemini kullanan kişiler, alt yapı sorununun olup olmayacağını araştırmaktadır. Superbox sisteminde herhangi bir alt yapının olmasına gerek yoktur.

Alt yapı ihtiyacının olmaması ve erişim hızı fazla olduğu için alt yapısı olmayan bölgelerde Superbox tercih edilmektedir. Zaman zaman oluşabilecek teknik arızalar nedeniyle birçok kişi Superbox müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabileceğini araştırmaktadır. Superbox müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak Turkcell Superbox müşteri hizmetlerine bağlanabilir.

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma ve Superbox arıza ve teknik destek için aşağıdaki iletişim kanalllarını kullanabilirsiniz.

Turkcell Superbox Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0532 532 00 00 (Diğer operatörlerden)

0850 533 30 03

532 (Turkcell içi)

Ayrıca https://www.superonline.net/hakkimizda/iletisim/turkcell-superonline-hizmet bu link üzerinden ileşime geçebirsiniz.

Superbox Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım

Superbox müşteri hizmetlerine Superbox kullanıcıları yaşadığı bütün sorunları iletebilir. Superbox müşteri hizmetlerine bağlanarak Superbox fiyatlar, kota bilgileri, hız problemleri, modem sorunları, paket fiyatları be bunlar gibi karşılaştığınız bütün sorunlarınızı isteklerinizi iletebilirsiniz.

Superbox müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler, 0532 532 00 00 numaralı iletişim hattını ya da 0850 222 02 22 numaralı iletişim hattını aramalıdır.

Superbox Müşteri Hizmetlerine En Kolay Nasıl Bağlanabilirim?

Beklemeden Superbox müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen adımları takip ederek hızlıca müşteri temsilcisine bağlanabilir.

 • İlk olarak Superbox müşteri hizmetleri numarasını arayın.
 • Sunulan menüyü dinledikten sonra 1 tuşuna basın.
 • Bu tuşa bastıktan sonra sizden T.C. kimlik numaranız istenir. Superbox aboneliği kimin üzerinde ise o kişinin T.C. kimlik numarasını yazın.
 • Ardından yazdığınız bilgiler kontrol edilir. Bu nedenle bir süre beklemelisiniz.
 • Bir sonraki sesli menüden 6 numarasını tuşlayın. Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.

Superbox Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim?

Superbox müşteri hizmetlerini arayarak arıza, destek ya şikayetleriniz ilgililere iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler, 0532 532 00 00 numaralı iletişim hattını ya da 0850 222 02 22 numaralı iletişim hattını arayabilir. Bu numaralardan birini aradıktan sonra ilk olarak “1” tuşuna basmalısınız. Ardından “6” tuşuna basarak müşteri temsilcisi ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma 2024

Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanmak ve Superbox müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için 0532 532 0000 ya da 0850 222 02 22 numarasını aradıktan sonra sesli yanıt sisteminde Müşteri Temsilcisi diyerek hemen bağlanmabilirsiniz.

SuperBox Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Turkcell Superbox müşteri hizmetleri, müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Yani gün, saat fark etmeden her konuda müşteri temsilcisine bağlanabilir ve danışabilirsiniz. Ancak müşteri hizmetlerini aradığınızda yoğunluğa göre bir süre beklemeniz gerekir.

Superbox Müşteri Hizmetleri İletişim Kanalları

Superbox kullanıcıları farklı iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri ile ilgili iletişime geçebilir, kolayca şikayet veya talebini müşteri temsilcisine iletebilir. Aşağıda Superbox iletişim kanalları ile ilgili detaylar yer almaktadır.

 • Kurumsal adres: Turkcell İletişim A.Ş.
 • Superbox Müşteri Hizmetleri Bireysel Telefon No: 532 veya 0532 532 00 00
 • Superbox Müşteri Hizmetleri Kurumsal Telefon No: 0850 222 12 22
 • Web adresi: https://www.turkcell.com.tr
 • Genel Müdürlük Hattı: 0850 229 00 00
 • Genel Müdürlük Fax: 0850 229 75 75

Ayrıca Superbox sosyal medya hesaplarından da güncel kampanyalar hakkında bilgi edinebilir ve bunlar gibi daha birçok detayları öğrenebilirsiniz.

Superbox Canlı Destek Hattı

Superbox kullanıcıları WhatsApp destek hattı üzerinden 7/24 müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir. Superbox WhatsApp canlı destek hattı ile yardım müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek isteyen kişiler, 0850 222 12 22 numarasını cep telefonuna kaydetmelidir. Ardından WhatsApp’a giriş yaparak Superbox fiyatları, kampanyaları ve daha birçok detay hakkında bilgi edinebilir.

Superbox Online İşlemlerde Hangi İşlemler Yapılabilir?

Turkcell Superbox kullanıcıları, Superbox online işlemler üzerinden yaptığı güncelleme ile uygulamaya giriş yaparak bazı işlemleri gerçekleştirebilir. Turkcell Superbox Online İşlemler üzerinden veya Superbox müşteri hizmetlerini arayarak yapabileceğiniz işlemleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriiz.

 • Fatura borcu sorgulama
 • Güncel kampanyalardan haberdar olma
 • Superbox başvurusu yapma ve başvuru sorgulama
 • Kalan kullanım detaylarını öğrenme
 • Paket geçiş hizmetleri
 • Taahhüt bilgisi
 • Fatura ödeme
 • Superbox şifre değiştirme

Superbox Müşteri Hizmetleri İle Canlı Bağlantı Nasıl Yapılır?

Superbox müşterileri WhatsApp üzerinden mesajlaşarak, müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir. Superbox Canlı Destek ile iletişime geçmek isteyen kişiler, telefonuna 0850 222 12 22 numarasını telefonuna kaydetmelidir. Kayıt işlemini yaptıktan sonra müşteri temsilcisi sizden bazı bilgiler talep eder. Talep edilen bilgileri eksiksiz olarak tamamladıktan sonra talebiniz oluşturulur.

Superbox canlı destek hattı genelde Superbox kurulumu yapan kişiler tarafından tercih edilmektedir. İstenilen adres bilgilerini müşteri temsilcisine ilettikten sonra uygunluğunda sağlanması ile birlikte abonelik ve kampanya sözleşmeleri onay aşamasına geçilir. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için, teknik arıza ya da destek alabilmek için bu kanalı kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.