Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
19.03.2024 13:21
A+
A-

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2024; HalkBank 1933 yılında 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu’nu kapsamında kurulan ve küçük, orta büyüklükte bulunan esnaflara destek sağlayan bir bankadır. Halkbank, ülkemizde bulunan devlet bankaları arasında yer almaktadır.

1938 yılında kamu faaliyetlerine başlayan banka, dünyanın en büyük 159. Bankası arasında yer almaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında yaygın şubeleri ve büroları olan Halkbank ekonominin temelini oluşturan esnaf, sanatkar ve KOBİ’lere iyi bir şekilde hizmet sunan banka olarak dikkat çekmektedir.

Adından sık sık söz ettiren ve her geçen gün müşteri sayısı artan Halkbank müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler nasıl bağlanabileceğini araştırmaktadır. Bu yazımızda Halkbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabileceğiniz, müşteri hizmetlerinden hangi yardımları alabileceğiniz ve bunlar gibi merak ettiğiniz birçok detaylara erişebilirsiniz.

Halkbank Mutlu Müşteri Merkezi Nedir?

Halkbank Mutlu Müşteri Merkezi müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak müşterilerin önerilerini, dileklerini iletebilmesi amacıyla kurulmuştur. Mutlu Müşteri Merkezi’nin amacı müşterilerin şikayetlerini önerilerini değerlendirmek ve kısa sürede müşterilerin sorunlarını çözüme kavuşturmayı sağlamaktır.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim?

Halkbank müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak isteyen kişiler, 444 0 400 numarasını tuşlamalıdır. Bu numarayı tuşladıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanma yöntemlerini deneyebilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri haftanı 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Halkbank Müşteri Merkezine Nasıl Ulaşabilirim?

Halkbank müşteri merkezine farklı platformlardan erişebilmeniz mümkündür. Müşteri merkezine erişmek isteyen kişiler aşağıda belirtilen iletişim hatlarını kullanarak taleplerini, şikayetlerini ilgililere iletebilir.

 • Online başvuru formunu doldurarak müşteri merkezine erişebilirsiniz.
 • 0 850 222 0 400 Halkbank Diolog arayarak Sesli Yanıt Sistemi’nden 5 numaralı Mutlu Müşteri Merkezi seçeneğinden ulaşabilirsiniz.
 • 0 212 340 09 99 numaralı hatta faks çekerek mesajınızı iletebilirsiniz.
 • Son olarak; Mutlu Müşteri Merkezi PK 17 34735 Sahrayıcedit / İstanbul adresine posta göndererek talebinizi ilgililere iletebilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine En Hızlı Nasıl Bağlanabilirim?

Halkbank müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler, 0850 222 0 400 numaralı çağrı merkezini aramalıdır. Bu numarayı arayan kişiler bant kaydı ile karşılaşır. Bant kaydı bittikten sonra menü sayımı başladığında “5” rakamını tuşlamanız gerekmektedir. Bunun dışında başka bir tuşlama yapmanıza gerek yoktur. En kısa sürede müşteri hizmetlerine bağlanırsınız. Ancak bazen bu süre yoğunluğa göre uzayabilir. Böyle bir durumda beklemenizi tavsiye ederiz.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanırım

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma için 0 850 222 0 400 Halkbank Dialog aradıktan sonra sesli yanıt sistemi ile karşılaştığınızda 5 tuşuna bastığınızda direk olarak mülteri temsilcisine bağlanırsınız.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Canlı Destek Hattı

Halkbank Canlı Destek hattını arayarak beklemenize gerek kalmadan müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz. Canlı destek hattından faydalanmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen adımları takip etmelidir.

 • Halkbank canlı destek hattından faydalanmak için https://www.halkbank.com.tr/ linkine tıklamalısınız.
 • Linke tıkladıktan sonra sağ alt köşede bulunan “Canlı Yardım” seçeneğine tıklamanız gerekir.
 • Açılan pencereden hangi işlem hakkında görüşme başlatmak istediğinizi seçin. Sonrasında konuşmayı başlatın.
 • Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak girin. Ardından “Devam” butonuna tıklayın.
 • Eğer yoğunluk varsa bir süre beklemeniz gerekir. Bu süre çok uzun olmayacaktır. Sonrasında müşteri temsilcisine bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli Mi?

Halkbank müşteri hizmetlerini arayan kişiler çağrı merkezini aramanın ücretli olup olmadığını merak etmektedir. Halkbank müşteri hizmetlerini arayan kişiler, mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Yani bu kişilerin ek bir ücret ödemesine gerek yoktur.

Halkbank Müşteri Hizmetleri 24 Saat Açık Mı?

Halkbank müşteri hizmetleri müşterilerine 365 günün 24 saatinde hizmet vermektedir. Halkbank’lı müşteriler ya da Halkbank’lı olmak isteyen kişiler, 0850 222 0 401 numaralı iletişim hattını dilediği zaman arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir.

Halkbank Müşteri Hizmetlerini Arayarak Yapılabilecek İşlemler

Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak yapabileceğiniz işlemler aşağıdaki gibidir.

 • EFT yapma
 • Para transferi yapma
 • Borç sorgulama
 • Kredi kartı borcu ödeme
 • Hesap kesim tarihi değiştirme
 • Döviz işlemleri
 • Fatura ödeme
 • Şifre işlemleri

Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim

 • Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (850) 222 04 00
 • Halkbank 444’lü İletişim Numarası: 444 0 400
 • Halkbank Kobi Bankacılığı Numarası: 1 (850) 222 04 01
 • Halkbank Kobi Bankacılığı 444’lü İletişim Numarası: 444 0 401
 • Halkbank E-Mail Adresi: dialog@halkbank.com.tr

Halkbank Sosyal Medya Hesapları

Sizlere bu yazımızda Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma ve Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanırım hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.