FinansBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

FinansBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
27.03.2024 14:11
A+
A-

FinansBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2024; Finansbank Bankası, 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurumuştur. QNB Grup tarafından yönetilen banka yakın zamanda faaliyetlerini Yunanistan Ulusal Bankası’na satılmasıyla beraber gerçekleştirmiştir.

Fiba Holding bünyesinde bulunan bu banka Nisan 2006’ya kadar burada bulunmuştur. Bu tarihten sonra Yunanistan Ulusal Bankası’na satılarak yayın hayatına devam etmektedir. Son derece kurumsal bir banka olan QNB Finansbank kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanında önde gelen bankalar arasındadır.

Bu yazımızda QNB Finansbank ile ilgili merak ettiğiniz bütün detaylara erişebilirsiniz.

FinansBank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim?

Finansbank müşteri hizmetlerine bir an önce bağlanmak isteyen kişiler, müşteri hizmetleri ile nasıl daha kolay bağlantı kurabileceğini araştırmaktadır.

FinansBank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyen kişiler, müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 900 numaralı iletişim hattını aramalıdır. Ardından sırasıyla 1 – 5 numaralarını tuşlamalıdır. Bu numaraları tuşladıktan sonra doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

QNB FinansBank Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

QNB FinansBank kullanan müşteriler çağrı merkezinin numarasını araştırmaktadır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyen kişiler, 0850 222 0 900 numaralı iletişim hattını aramalıdır. Bu numarayı aradıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanabilir, merak ettiğiniz bütün detayları öğrenebilirsiniz.

QNB FinansBank Müşterilerine Ne Gibi Hizmetler Sunar?

QNB FinansBank müşterilerine online internet bankacılığı, telefon bankacılığı gibi hizmetler sunmaktadır. Sunulan bu hizmetler sayesinde aklınızdaki bütün işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

QNB FinansBank ayrıca müşterilerine kredi, sigorta, mevduat, emeklilik ve yatırım gibi bütün konularda destek sağlamaktadır. Bu gibi detaylara müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

QNB FinansBank Operatöre Bağlanma

QNB FinansBank her geçen gün müşteri sayısı artan bankalar arasında yer almaktadır. Müşteriler sesli yanıt sistemi üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir.

Sesli yanıt sisteminden müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz, 0850 222 0 900 numarasını arayarak 4 – 2 – 6 – 2 numaralarını tuşlamalısınız.

QNB FinansBank Online İşlemler

Günümüzde bankacılık işlemlerinin birçoğu online olarak yapılabilmektedir. Online işlemler ile fatura kesim tarihi, fatura ödeme, alışveriş yapma, fatura ödeme, EFT gönderme, altın, döviz alma, para transferi yapma gibi pek çok işlemlerinizi yapabilirsiniz.

QNB FinansBank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

QNB FinansBank müşteri temsilcisine bağlanmak isteyen kişiler, hangi iletişim numarasını araması gerektiğini araştırmaktadır. Müşteri temsilcisine bağlanmak isteyen kişiler, 0850 222 0 900 numaralı iletişim hattını aramalıdır.

FinansBank müşterilerine WhatsApp üzerinden de 7/24 destek sağlamaktadır. WhatsApp’tan müşteri temsilcisine bağlanmak isteyen kişiler, 0850 250 67 50 numaralı iletişim hattından müşteri temsilcisine ulaşabilir.

QNB FinansBank Canlı Destek

QNB FinansBank ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi edinmek isteyen kişiler, her türlü sorularını web sitesi aracılığıyla ya da WhatsApp Destek kanalıyla 7/24 müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilir. WhatsApp destek hattı ile bağlantı kurmak isteyen kişiler, 0850 250 67 50 numaralı hattan müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir.

 QNB FinansBank İletişim Bilgileri

QNB FinansBank müşterileri farklı kanallar kullanarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir. QNB FinansBank iletişim kanalları üzerinden bildirim ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz. FinansBank iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

 • Bildirimlerinizi iletmek için 0850 222 2 900 numaralı “Finansçı Sizi Dinliyor” hattını arayabilirsiniz.
 • “Saray Mah Ahmet Tevfik İleri Caddesi No:11 A-B Blok Ümraniye – İstanbul” adresine mektup göndererek ilgililer ile iletişime geçebilirsiniz.
 • https://www.qnbfinansbank.com/bize-ulasin/bize-ulasin linkine tıklayarak önerilerinizi, şikayetlerinizi ilgililere iletebilirsiniz.
 • Mobil Bankacılık üzerinden FinansBank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
 • (0216) 524 0 444 numaralı faks numaranızdan talebinizi ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

FinansBank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanamamanızın birkaç olası sebebi olabilir:

 • Finansbank müşteri hizmetleri numarasını doğru aradığınızdan emin olun. Finansbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 900’dür
 • Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için doğru tuşlamaları yaptığınızdan emin olun. Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz
 • Telesekreter sizi karşıladığında 1 tuşuna basın.
 • Ardından 5 tuşuna basın.
 • Son olarak 4 tuşuna basın.
 • Finansbank müşteri hizmetleri yoğunluk yaşıyor olabilir. Bu durumda, bir süre beklemeniz veya daha sonra tekrar aramanız gerekebilir. Finansbank müşteri hizmetleri haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir.
 • Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefonunuzda yeterli bakiye olduğundan emin olun. Eğer bakiyeniz yetersizse, telefonunuzu yükleyebilir veya başka bir telefonla arayabilirsiniz.
 • Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefonunuzda ses seviyesini ayarlayın. Eğer ses seviyesi çok düşükse, telesekreterin sizi duyması zor olabilir. Ses seviyesini artırarak tekrar deneyin.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.