Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
19.03.2024 07:25
A+
A-

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2024; Türkiye’de birçok müşterisi bulunan Turkcell birçok kişi tarafından tercih edilen GSM operatörlerinin başında gelmektedir. Bu kadar çok kişi tarafından kullanılan bir operatör olmasının nedeni müşteri memnuniyetini ön planda tutmasından kaynaklanmaktadır. Turkcell’in müşterilerine sunduğu kesintisiz iletişim desteği ve doğrudan iletişim kanalları olması nedeniyle müşteriler kolayca iletişim kurabilir.

Kurumsal ya da bireysel Turkcell müşterileri ilgili hizmet taleplerini ileterek taleplerini, şikayetlerini, önerilerini müşteri danışmanlarına iletebilir.

Bu yazımızda Turkcell müşteri hizmetleri ile ilgili merak ettiğiniz bütün detaylara erişebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine En Hızlı Nasıl Bağlanabilirim?

Turkcell müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmak isteyen kişiler, öncelikle müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir. Eğer hattınız Turkcell ise, 532, Turkcell değil ise, 0532 532 00 00 numaralarını tuşlamalısınız. Daha sonra telesekreter de ilgili adımları sırasıyla takip etmelisiniz.

BIP uygulaması Turkcell müşterilerine canlı destek sağlamaktadır. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra Turkcell müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen adımları sırasıyla takip etmelidir.

 • İlk olarak 532 veya 0532 532 00 00 numaralı iletişim hatlarından birini aramalısınız.
 • Eğer faturalı hat kullanıcısıysanız 532’yi aradıktan sonra sırasıyla 2 – 2’yi tuşlamalısınız. Bu işlemi yaptıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
 • Müşteri hizmetleri ile arayarak iletişim kurmak istemezseniz, size en yakın Turkcell mağazasına giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell müşteri hizmetlerine kısa yoldan ulaşabilmeniz mümkündür. Sorunlarınızın hızlı çözümü için sesli yanıt sisteminden işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir ya da doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Turkcell kullanan kişiler 532 numaralı iletişim hattını arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir.

Diğer operatör kullanıcıları ise Turkcell müşteri hizmetlerine 0532 532 00 00 numaralı iletişim hattını arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir.

Turkcell Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli Mi?

Turkcell müşteri hizmetlerini arayan kişiler mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir. Yani ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler mevcut tarifenizden düşülecektir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri 24 Saat Açık Mı?

Turkcell müşterilerine 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır. Destek almak isteyen kişiler gün ve saat fark etmeksizin Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanabilir.

Turkcell İletişim Bilgileri

 • Turkcell Hatlardan: 532 telefon numarasını arayın.
 • Diğer Operatörlerden: 0532 532 00 00 numarasını arayın.
 • 444’lü Turkcell İletişim Hattı: 444 0 532 – 444 0 535
 • Turkcell Fax no: 0212 313 00 99
 • Basın no: 0212 243 92 33, Basın Fax no: 0212 243 92 34

Turkcell Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Turkcell müşteri hizmetleri şikayet hattı, müşterilere daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla hizmet vermektedir. Turkcell müşteri hizmetleri ücretsiz şikayet hattını aramak isteyen kişiler 0532 757 22 22 numaralı iletişim hattını aramalıdır. Şikayetlerinizi iletmek isteyen diğer yöntem ise, 0 212 313 10 00 numarasını arayabilir.

Turkcell Müşteri Hizmetlerini Arayarak Hangi İşlemler Yapılabilir?

Turkcell müşterileri birçok işlemini müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilir. Bu işlemlerin neler olduğu merak edilmektedir. Aşağıda Turkcell müşteri hizmetleri ile yapabileceğiniz işlemler yer almaktadır.

 • Fatura detayları
 • Tarife veya paket değişikliği
 • PIN, PUK kodu öğrenme
 • Fatura ödeme
 • Kampanyalar hakkında bilgi edinme

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Turkcell Müşteri Hizmetlerine bağlanamıyorum sorusunu genelde bir çok kişinin karşılaştığı sorunlardan biridir. Turkcell Müşteri Hizmetlerine  aradıktan sonra tuşlama ile müşteri hizmetlerime ulaşmak daha zor olduğu için sesli yanıt sisteminde Turkcell Müşteri Hizmetleri dediğinizde sizi direk Turkcell Müşteri Hizmetlerine  bağlayacaktır.

Turkcell Superbox Evde İnternet Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superbox evde internet kullanıcıları müşteri hizmetlerine bağlanmak için 532 numarası yerine 0 850 222 02 22 numaralı müşteri hizmetlerini aramalıdır. Superbox müşteri hizmetlerine bağlanmak için “1” numarasına tuşlamalısınız. Ardından 10 haneli hizmet numarasını girmelisiniz. Sonrasında “6” tuşuna basarak Superbox evde internet müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.