TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
19.03.2024 19:22
A+
A-

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2024; TurkNet 1996 yılından bu yana ülkemizde faaliyet gösteren ve müşterilerin hem bireysel hem de kurumsal iletişim alanında ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik destek sağlayan markalardan biridir. TurkNet uygun fiyatlı olması ve hızlı internet kullanmayı seven kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Diğer internet sağlayıcılarından farklı olarak TurkNet müşterilerine taahhütsüz internet desteği sağlamaktadır. Bu sayede cayma bedeli ödemenize gerek kalmadan TurkNet alt yapısı ile uygun fiyatlı internet kullanabilirsiniz.

Kotasız ve sınırsız internet fırsatından faydalanmak isteyen kişiler TurkNet hakkında detaylı bilgi edinmek istemektedir. TurkNet hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

TurkNet müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler, aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak TurkNet müşteri hizmetleri ile kısa sürede iletişim kurabilir.

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim?

Kaliteli internet servisinin adresi TurkNet, müşterilerine ve müşteri olmak isteyen kişilere hizmet vermektedir. TurkNet hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler, 0850 288 80 81 numaralı iletişim hattını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir.

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

TurkNet müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler, 0850  288 80 81 numaralı çağrı merkezini aramalıdır. Çağrı merkzi ile bağlantı kurduktan sonra müşteri temsilcisine bağlanmak için ilk olarak “1” tuşuna tıklayınız.. Ardından sırasıyla “1” ve “0” tuşuna tıklamalısınız. Bu adımları sırasıyla tıkladıktan sonra TurkNet müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

TurkNet Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

TurkNet müşterilerine daha hızlı hizmet sunabilmek için TurkNet Hızlı İletişim Hattı vardır. 0850’lişi numaraları arayarak kayıt bırakabilir, müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. Bıraktığınız kayıtlar incelenerek direkt müşteri desteği sağlanır.

TurkNet Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma

TurkNet müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanmak ve sorununuza çözüm bulmak için 0850 288 80 80 numaralı iletişim hattını aramalısınız. TurkNet müşteri hizmetlerini arayarak modem istekleri, şikayetlerinizi, taleplerinizi ve daha bunun gibi durumlarınızı ilgililere iletebilirsiniz. Numarayı çevirdikten sonra il menüden 1, ikinci menüden 1 ve son olarak 0 tuşlarına basmalısınız. Böylece sıra beklemeden müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

TurkNet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

TurkNet direk bağlanma numarası  09:00 ve 16:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta içi hergün hizmet vermeye devam eden bu hat hafta sonu ise hizmet vermemektedir. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra 1- 1 – 0 numaralarını sırasıyla tuşlamalısınız. Böylece müşteri hizmetleri ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

TurkNet firmasının 7/24 aktif olan şikayet hattı da bulunmaktadır. Şikayet hattına bağlanmak isteyen kişiler, 0212 703 43 71 numaralı iletişim hattını aramalıdır. Bu hattı dilediğiniz saatte arayarak şikayetlerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

TurkNet Canlı Destek Hattı

TurkNet müşterileri canlı destek hattından faydalanmak isteyen kişiler, 0850 288 80 80 numaralı iletişim hattına mesaj atarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir. Böylece arama yaparak sıra beklemenize gerek kalmadan taleplerinizi, şikayetlerinizi ve daha birçok iletinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

TurkNet İletişim Bilgileri

  • Turknet Çağrı Merkezi İletişim Numaraları: 0 850 288 80 80 – 0 850 288 70 01
  • Turknet Faks Numarası : 0 212 216 55 60
  • Turknet Müşteri İlişkileri Merkezi Adresi: Astoria AVM – Büyükdere Caddesi No:127, Kat:-3, 34394 Gayrettepe, İstanbul (Çalışma Saatleri: 10:00 – 19:00

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

TurkNet Müşteri Hizmetlerine ulaşamıyorum diyorsanız TurkNet tarafından devreye alınan TurkNet hızlı destek hattı numarası olan 0850 288 80 80 arayarak hemen müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ayrıca hızlı destek üzerinden hemen müşteri temsilcisine ulaşmak için sesli yanıt sistemimi ile Müşteri Temsilcisi diyerek anında bağlanırsınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.