Ankara Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Ankara Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları
15.03.2024 19:52
A+
A-

Ankara Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2024; Ankara evde paketleme işi sıklıkla aratılan iş ilanıdır. Ankara ilinde birçok firma yetiştiremedikleri ürünleri evde iş yapmak isteyen kişilere vermektedir. Farklı alanlardan gelen malzemelerle adete göre fiyat işlemleri belirlenmektedir. Sektöre göre fiyat belirlenmesi sağlanmaktadır. Konumuzda evde paketleme işi yapmak isteyen kişilerin yararlanabilecekleri bilgileri paylaştık.

Ankara Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Ankara Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları aranırken çok dikkatli olmalısınız. Evde paketleme işi veren firmalar hakkında internette dolandırıcılık yapan sitelere bulunduğu için güvenmediğiniz yerler ile asla iş yapmayınız.

Ankara Evde Paketleme İşi

Ankara evde paketleme işi yapmak isteyen kişiler iş ilanları ve firmaları araştırarak bulabilirler. Ek gelir elde etmek isteyen ve geçimine katkı sağlamak ev hanımlarına uygun iş olarak yer almaktadır. İş verenler tarafından işlerde ilk olarak öğretilme sağlanarak işler verilmektedir. Paketleme yaptıkça ödemeleri de verilmektedir. Evde paketleme işleri dönemsel olarak değişmektedir. Evde paketleme işi olarak da iş bulabileceğiniz yerler İŞKUR, sosyal medya üzerinden veya sahibinden.com sitesinden işleri bulabilirsiniz.

Ankara’da Evde Yapılabilecek Paketleme İşleri Nelerdir?

Ankara evde yapabilecek paket işleri firmalara göre değişiklik göstermektedir. Birçok alanda paketleme işleri mevcuttur. Bu iş listesi sırası olarak;

 1. Etiket paketleme,
 2. Kürdan paketleme,
 3. Davet paketleme
 4. Çay paketleme
 5. Nikah şekeri paketleme
 6. Çorap paketleme,
 7. Telefon kılıfı paketleme,
 8. Kalem paketleme,
 9. Sabun paketleme,
 10. Kına paketleme,
 11. Pipet paketleme,
 12. Mandal paketleme,
 13. Mendil paketleme,
 14. Bardak paketleme,
 15. Boncuk paketleme,
 16. Yara Bandı Paketleme,
 17. Takı paketleme,
 18. Galoş paketleme,
 19. Düğme paketleme,
 20. Mum paketleme,
 21. Tütsü paketleme işleri bulunmaktadır.

Ankara Evde Paketleme İşi Geliri Kaç Para?

Ankara evde paketleme işi geliri olarak alınan işe göre değişiklik göstermektedir. Yapacağınız iş alımına göre gelirinizi düzenleyebilirsiniz. Ortalama olarak aylık 4-10 bin TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Ancak yapılan iş sürekli gelmesi için teslimatların istenen günde yapılması gerekmektedir. Firma sahipleri teslim etme derecesine göre sizlere fazladan iş imkanı sağlayabilmektedir. İşi zamanında yapan ve teslim yapan kişilerin bu dönem içerisinde gelir getirme ihtimali artmaktadır.

Ankara Evde Paketleme İş İlanları

Ankara evde paketleme iş ilanları dönemsel olarak değişmektedir. Evde paketleme işleri birçok alanda gelerek bireylere ek gelir sağlamaktadır. En çok dağıtılan iş ilanları sosyal medya üzerinden sağlanmaktadır. Evde paketleme yapabileceğiniz işleri alım sağlarken bazı hususlara dikkat ederek hareket etmeniz işi sürekli olarak yapmanızı sağlayacaktır.

Ankara Evde Paketleme İşi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evde paketleme işi vereceklerini söyleyerek dolandırıcılık yapıldığı için mutlaka dikkatli olmanız ve herkese güvenmemeniz gereklidir. Özellikle whatsapp üzerinden sizden kimlik bilgilerinizi isteyen kişiler etibar etmeyin.

 1. Telefondan veya Whatsapp yoluyla iletişime geçtiğinizde T.C kimlik numaranızı kesinlikle vermeyin. Görüşmelerinizde bu tür kişiler kötü niyetli olarak çıkarak zarar verebilirler.
 2. İşe detayı sorduğunuzda sizden para isteyen kişilerden uzak durun. Bu tür kişiler oltalama tekniğini kullanarak dolandırmaktadır. Parayı yolladığınız sizi engelleyerek ulaşılamaz halde bulundurmaktadır. Bu durum için birçok senaryo uydurarak hareket etmektedirler.
 3. Tercih edeceğiniz firma size yakın ve ulaşabilir yer olması gerekmektedir. Aksi taktirde işe teslim anlaşmasına göre size zorluk çıkararak performans düşüklüğü meydana gelebilir.
 4. Paketleme işi almadan önce yapılma durumuna, iş sayısı ve gelir durumuna göre hareket edin. Bazı firmalar işin çok kolay olduğunu iddia ederek belir kişiden fazla yararlanma amacına girerler. Bu durum karşısında işe karşılık verilen paranın az olması sizi ekstradan yoracaktır. Alternatifleri değerlendirme sağlayarak işi kabul edin. İlk aşamalarda bu tür durumlara dikkat ederek hem zamanınızı hem de kazancınızı da rahat bir şekilde kazanmanızı sağlayacaktır.
 5. Paketleme işini alırken yapılabilirlik durumunu kontrol edin. Paketleme işlerinde sıkılmadan işi teslim edebilmeniz için hızlı bitirmeniz gerekmektedir. Genellikle paket işi verenler videolarla örnek göstererek işi yapabilirlik durumunu teyit etmek isterler. Durumunuza göre ayarlama yaparak evde paketleme işini alabilirsiniz.
 6. Firmayla ilk kez konuşma sağlarken işi size ait olduğunu ve güven problemi olmayacağından emin davranış gösterin.
 7. Evde paketleme işi için alan için herhangi problem olmayacağını adetli olarak da anlaşma sağlayabilirsiniz. İlk kez teslimatlar hızlı olursa ilerleyen zamanlarda daha fazla paket yollanabilmektedir.
 8. Önceki iş deneyimleriniz bulunuyorsa iş tecrübenizi bahsederek hareket edin. İş alımı için güvenilir kişilere ihtiyaç duyulacağından dolayı iş tecrübesinden bahsetmek daha kolay iş almanızı sağlayacaktır.

Ankara Evde Paketleme İşi Nasıl Alırım?

Ankara evde paketleme işi alabilmek için yöntemler aşağıda sıralanmıştır.

Sosyal medya sitelerine bakmak:

Yaygın olarak evde paketleme işi ilanları Facebook gruplarında paylaşımı sağlanmaktadır. Bu işi yapan kişilerde sosyal medya üzerinde mesaj sağlayarak birbiriyle yardımlaşmasına vesile olmaktadırlar. İlk olarak tarayıcıya “Ankara da Evde Paketleme İşi Verenler Facebook” yazarak sayfaları görüntüleyebilirsiniz.

Bu tür arama sorgusunu Facebook da arayabilirsiniz. Gelen arama sonuçlarına göre araştırma sağlayabilirsiniz. Kişiler belirli telefon numarası bırakarak iş ilanlarını sağlamaktadır. Genel kurallara ve kişilere dikkat ederek işi alabilirsiniz.

Sahibinden Ankara Evde Paketleme İşi

Sahibinden.com üzerinde firmalar iş ilanı sağlayabilirler. Buradan evlere verilen paketleme işleri araştırma sağlayabilirsiniz. Tarayıcı kısmını açarak “Sahibinden İş İlanları” yazarak gelen arama sonuçlarında ilk çıkana tıklayın. Siteye girdikten sonra üst tarafta arama butonu göreceksiniz. Arama butonuna “Evde Paketleme İşi” veya “Evde Paketleme” yazarak tıklayın. Gelen arama sonuçlarına göre hareket ederek kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

İŞKUR Ankara Evde Paketleme İşi

İŞKUR sitesine girerek açık iş ilanı sayfasına gidin. Şehir kısma yazan alan Ankara işaretleyerek meslek alanına ise “Paketleme İşçisi” yazarak aratın. Açık iş ilanı bulunuyorsa başvuru sağlayarak yapabilirsiniz. Bu alanla ilgili ara sıra tekrardan kontrol edebilirsiniz.

Ankara Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Hangisi?

Ankara evde paketleme işi veren firmalar belirli iş alanlarında olan firmalar vermektedir. Bu firmalar direk olarak internette iş vermemektedir. Bunun yerine arama yaparak bulabilme şansınız bulunmaktadır. İş ilanı paylaşması da genellikle sosyal medya üzerinden sağlamaktadır. Ankara da evde paketleme işi firmaların alanları olarak;

 1. Tekstil Firmaları
 2. Kimya Sanayi Firmaları
 3. Gıda Firmaları
 4. Düğün Malzemesi Üreten Yerler
 5. Organizasyon Şirketleri
 6. Plastik ve Ambalaj firmaları evde paketleme işleri dağıtımı sağlamaktadır.

Bu tür firmaları bulabilmeniz için alanına göre arama motorunda aratarak bu tür yerlerin iletişim bilgilerinden iş imkanını sorabilirsiniz. Örnek olarak Ankara Tekstil Firmaları olarak arattığınızda bu tür yerlerin adres ve iletişim bilgisi çıkacaktır. Bu kişilerle görüşme sağlayarak evde paketleme işi verip vermediğini sorabilirsiniz.

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Ankara evde paketleme işi telefon numarası iş ilanlarından ulaşım sağlayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde gruplar kurularak dağıtan birçok yer bulunmaktadır.

Ankara Evde Paketleme İşi Nasıl Ulaştırılır?

Ankara evde paketleme işi ulaştırılma aşamaları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Ulaştırılma seçenekleri olarak;

 • Firmaların kendileri evinize teslim yaparak paketleme işi teslim edebilirler.
 • Firmalar bulundukları şubelerine gitmenizi isteyerek işi teslim alabilirsiniz.
 • Firmalar kargo aracılığıyla evinize paketleme işini yollayabilirler.

Bu seçenekler arasında hareket ederek iş alım ve teslim süreci gerçekleştirilmektedir. Firmalarla detaylı bir şekilde konuşarak evinizin yakın bölgelerinde işi alım sürecini veya teslimat kolaylığı sağlayan firmalarla anlaşmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Ankara Evde Paketleme İşi T.C İster mi?

Ankara evde paketleme işi için bazı firmalar T.C kimlik numarası istemektedir. Bu tür kişiler için tedbirli olmanız da yarar bulunmaktadır. Birebir ulaşabilir yerde yer alıyorsa ve paketleme işini elden alıyorsanız bu tür kişilere güven sağlayabilirsiniz. Ancak T.C kimlik numarası isteyip üzerine para istiyorsa uzak durmanız tavsiye edilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.